Solneo tworzymy bezpieczną przyszłość

„Nadszedł czas, aby zrozumieć, że przyroda bez człowieka będzie istniała, ale człowiek bez przyrody nie"

Arystoteles

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy mają na dzieję tworzenia rozwiązań innowacyjnych i wspierających rozwój technologiczny w zakresie szeroko rozumianych rozwiązań związanych z odnawialnymi źródłami energii. Wierzymy, że nasza praca pozwoli nam nie tylko zmieniać rzeczywistość z korzyścią dla naszych Klientów ale także dla środowiska naturalnego. Jesteśmy na początku drogi co powoduje, że jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i idea. Jeżeli masz jakiś pomysł i chciałbyś go zrealizować związany z rozwiązaniami dla energetyki i odnawialnymi źródłami energii zapraszamy do kontaktu z nami.

Już niedługo planujemy prezentację kompleksowego rozwiązania dla spółdzielni energetycznych. Rozwiązanie jakie przedstawimy pozwoli na pełną kontrolę rozliczeń zarówno wewnętrznych pomiędzy udziałowcami spółdzielni energetycznej jak i zewnętrznych pozwalających na kontrolę rozliczeń z szeroko pojętymi zakładami energetycznymi. Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą tematyką prosimy o kontakt z nami.

Nasze rozwiązania

Solneo dostarcza rozwiązania dla prosumentów i spółdzielni energetycznych pozwalające lepiej zarządzać i wykorzystywać energię z odnawialnych źródeł.

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu znami
Adres
Wołyńska 4/3 60-616 Poznań, Polska
Kontakt
E-mail: biuro@solneo.pl Phone: + 48 720 232 232